Aplikační programátor C# .NET, ASP.NET

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj produktu ArcEkIS a implementaci systému u zákazníků a poskytuje stávajícím zákazníkům podporu systému dle supportních smluv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Aplikační programátor C# .NET, ASP.NET.

Pracovní náplň:

  • Hlavní pracovní náplní je vývoj ERP systému ArcEkIS v prostředí .NET. Práce zahrnuje programování frontendu i backendu hlavní MVC aplikace, a různý webových a WebApi služeb, programování dávek pro dávkové servery, exporty dat a v neposlední řadě i integrace cizích webových služeb.

Požadujeme:

  • Základní znalosti v oblasti programování v jazyce C# s důrazem na OOP
  • Základní znalost principů relačních databází
  • Základní znalosti webových technologií
  • Komunikativnost, samostatnost, odpovědnost
  • Časovou flexibilitu
  • Základní znalost AJ
  • Znalosti účetnictví výhodou

Nabízíme:

  • Po zaškolení velmi dobré ohodnocení
  • Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Standardem je také možnost práce z domova
  • Přátelské neformální prostředí
  • Práce na dlouhodobých projektech
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Přístup k novým technologiím
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště Praha Vršovice
  • Plat dle zkušeností 40 000Kč – 80 000Kč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3983919  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc