Chemicko-technický specialista – rada/odborný rada

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní instituci zajišťující jednu z nejstarších činností při ochraně zájmů spotřebitele a vykonává státní správu na úseku puncovnictví a zkoušení drahých kovů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Chemicko-technického specialisty – rada/odborný rada.

Náplň práce:

  • Metodická a rozborová činnost v oblasti technické normalizace
  • Zajišťování technického a přístrojového vybavení všech provozních pracovišť
  • Sledování technologických novinek a legislativy v oboru
  • Zajištění nastavení nového přístrojového vybavení
  • Zabezpečení servisu, oprav a údržby přístrojového vybavení
  • Sledování technického stavu a periodické kontroly strojů
  • Jednání s dodavateli
  • Sestavování investičního plánu
  • Metodické vedení a proškolování zaměstnanců chemických laboratoří
  • Analýza vzorků drahých kovů pro mezinárodní organizace (roud robin) a kontrola zpracování LABTESTu

Požadujeme:

  • Minimálně vysokoškolské vzdělání prvního stupně v technickém oboru, výhodou je chemie
  • Praxe na obdobné pozici (servisní technik laboratorního zařízení – spektrometry) je výhodou
  • Schopnost analytického a syntetického myšlení
  • Manuální zručnost
  • Ochotu občasné fyzické práce
  • Řidičský průkaz sk. B (časté služební cesty)
  • Schopnost anticipace
  • Iniciativu

Nabízíme:

  • Služební poměr
  • Odměňování dle 12. platové třídy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Studijní volno
  • 5 sick days
  • Služební vozidlo
  • Možnost home office
  • FKSP (5000 Kč/rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace
  • Čtvrtletní odměny
  • Osobní ohodnocení
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce v Praze nebo Jablonci n. Nisou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3987755  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.