Servisní technik tvářecích strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Měšice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, dodavatele plechotvářecích strojů, působícího již 20 let na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik tvářecích strojů:

Požadavky:

  • Ukončené technické vzdělání
  • Znalost mechaniky
  • Praxe v technickém oboru minimálně 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Čistý rejstřík trestů

Výhodou:

  • Znalost hydrauliky
  • Vyhláška 50 §6
  • Anglický jazyk

Náplň práce:

  • Instalace nových strojů
  • školení operátorů
  • záruční a pozáruční servis strojů

Nabídka:

  • Spolupráci na HPP
  • Po zapracování služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • Odpovídající platové ohodnocení + pololetní odměny
  • Zajímavá práce s moderními technologiemi
  • Zaškolení
  • Profesní rozvoj
  • Místo výkonu práce: V sídle firmy i po celé ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3988867  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.