Vedoucí kuchyně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost spravující sportoviště a sportovní a rekreační zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí kuchyně.

Náplň práce:

  • Organizace práce a řízení pracovníků kuchyně, podílet se na jejich výběru, provádět jejich zaškolení
  • Zodpovědnost za hladký průběh přípravy všech jídel a jejich kvalitu a estetiku
  • Zodpovědnost za sestavování jídelního lístku – formou menu a vytvoření vhodné skladby pokrmů dle skladby zákazníků (např. pro školy, sportovce, či diety)
  • Spolupráce s provozním při výběru dodavatelů, zjišťování nákladů, objednávání surovin
  • Přejímka surovin, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
  • Příprava a úprava pokrmů formou menu, příprava a aranžování bufetů, banketů a vydej pokrmů
  • Budete provádět inventury a pravidelné kontroly stavu potravin na skladě
  • Zodpovědnost za optimalizaci pracovní procesů, hospodaření se surovinami a zbožím
  • Nastavení a provádění kontroly dodržování HACCP – standardů
  • Provádění úklidu a kontrola úklidu dle nastavených standardů v kuchyni
  • Účastnit se školení nezbytně nutných k výkonu práce

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru
  • Aktivní zájem o tradiční i moderní gastronomii
  • Praxi alespoň 5 let jako kuchař nebo hlavní kuchař
  • Pozitivní přístup k práci a zvládání stresových situací
  • Schopnost práce v týmu
  • Organizační schopnosti
  • Zvládání administrativy spojené s kuchyní

Nabízíme:

  • Zázemí společnosti vlastněné městem Brnem
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Pracovní doba – plný úvazek, režim bude nově nastaven se zahájením provozu
  • Proplácení přesčasů a příplatky za práci o víkendu a ve svátcích
  • Možnost svozu od autobusu nebo vlaku
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování, pitný režim
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • další benefity po zkušební době, jako příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění
  • možnost přechodného ubytování v místě
  • Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíční
  • Práci v nově rekonstruované a moderně vybavené kuchyni
  • Místo výkonu práce: Zubří u Nového Města na Moravě

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3994628  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.