Java developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou, zavedenou českou softwarovou společnost. Na trhu jsou lídry už přes 20 let. Díky jejich řešením vysílají stovky televizí a rádií po celém světě. Pomáhají tisícům novinářů vytvářet zprávy v nespočtu jazyků pro lidi ze všech koutů zeměkoule. Přesto jsou duchem spíš start-up a mají rádi neformální prostředí. Do jejich týmu hledáme posily na pozici Java developer. Bavilo by tě pracovat v netradiční doméně? Chceš pomoct posunout firemní produkt do dalšího levelu? Hledáš zajímavou práci, ale nerad skáčeš z jednoho projektu na druhý? Vyhovuje ti stabilní zázemí a dlouhodobá spolupráce?

Co budeš dělat?

  • Podílet se na návrhu, architektuře a implementaci nových funkcí
  • Hledat a opravovat chyby v existujícím kódu, případně ho refaktorovat
  • Psát testy pro nový (a výjimečně i pro existující) kód
  • Posuzovat práci ostatních vývojářů (a samozřejmě i nechat posuzovat tu svojí) s cílem dopracovat se k lepšímu a přehlednějšímu kódu
  • Bavit se s kolegy napříč firmou o možných technologiích, zlepšeních, novinkách…

Co očekáváme?

  • Zkušenosti s Java (JSE) + Swing API
  • Znalost práce s databázemi (SQL)
  • Chuť učit se novým technologiím
  • Chuť prozkoumat stávající kód a pomoct ho dál rozvíjet
  • Dobrá angličtina je “must have”; je to náš oficiální firemní jazyk
  • A tohle by bylo super:
  • SQL/EQL/Hibernate
  • Subversion, Git
  • Openfire
  • Znalost rozhraní REST/JSON API´s
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Co nabízíme?

  • Příjemné, neformální prostředí - kravaty nenosíme, na nic si nehrajeme, nápady vítáme
  • Flexibilní pracovní dobu (včetně Home office, dle vzájemné dohody)
  • Možnost práce na HPP/IČO
  • Odpovídající ohodnocení (až 14 platů a dalších bonusy dle pracovního výkonu)
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Sick days
  • Příspěvek na další vzdělávání
  • Lekce angličtiny
  • Lyžařské výlety a jiné firemní akce
  • Lokalita: Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4002182  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.