Pracovník do obchodního oddělení nakladatelství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, knižní nakladatelství, působící na českém trhu od roku 1990, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník do obchodního oddělení nakladatelství.

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude dostat naše knihy k zákazníkům a na pulty knihkupectví prostřednictvím našich obchodních partnerů, distribucí a eshopů. To obnáší komunikaci s nimi, fakturaci, zúčtování prodaného zboží a vytváření obchodních nabídek. Naše knihy se dobře prodávají a vy budete dohlížet na to, aby vše probíhalo bez problémů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický obor výhodou)
  • Praxe v knižním nakladatelství, e-shopu či distribuci knih – výhodou
  • Dobrá znalost Microsoft Office – Excel a Word
  • Dobré organizační a analytické schopnosti
  • Komunikativnost, bezúhonnost, flexibilitu, loajalitu
  • AJ výhodou

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv v dobře zavedené firmě
  • Plný pracovní úvazek v centru Prahy
  • Dobré platové ohodnocení
  • Stabilní pracovní místo s velkou zodpovědností
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita - Praha Vinohrady

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4012914  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.