Řidič mezinárodní kamionové dopravy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Louka u Litvínova
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní dopravní společnost, hledáme:

Přijmeme řidiče na mezinárodní přepravy plochého skla a pneumatik. Jezdíme po celé Evropě a náš vozový park tvoří tahače zn. VOLVO, speciální přepravníky na sklo a plachtové návěsy.

Pokud jste profesionální řidič sk. C+E, nebo se jím teprve chcete stát, kontaktujte nás!

Váš pracovní režim si nastavíte se svým dispečerem (např. 1 víkend v práci/1 víkend volno).

Výše mzdy až 45 000 Kč, diety v zahraničí ve výši 42-55 €/den. Celkový měsíční příjem můžete sami ovlivnit Vaší pracovitostí. Máte nárok na 20 dnů dovolené a čerpáte firemní výhody (školení, pojištění, nadstandartní výbava pracovního oblečení, aj.).

Rádi Vás zaškolíme. Pokud jste řidič bez praxe, umožníme Vám zácvik a získání potřebných dovedností pro úspěšný start Vaší kariéry.

Naší trvalou prioritou je individuální přístup a dlouhodobá spolupráce.

Požadavky:

  • platný ŘP sk. C+E, profesní způsobilost a psychotesty
  • alespoň částečná znalost cizího jazyka
  • spolehlivost a umět si zorganizovat svou práci
  • slušné a profesionální jednání
  • ochoten se profesně rozvíjet

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4015865  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc