Area Leader

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902, a která nabízí kompletní řešení chladicího zařízení pro potravinářské prodejny všech maloobchodních i velkoobchodních formátů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Area Leader.

Požadavky:

  • Praxe s vedením lidí
  • Angličtina na komunikativní úrovni – interní využití
  • ŘP skup. B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikativní, vůdčí, odolný vůči stresu

Náplň práce:

  • Řízení servisních techniků (SVL Praha, SVL HK, SVL Brno, SI) a partnerských firem, kontrola realizovaných zakázek v prodejnách, omezování úniků chladiv
  • Rozvoj a kontrola dovedností vlastních techniků a specialistů a nastavování cílů, zpětná vazba k jejich činnosti
  • Podpora obchodní činnosti servisních techniků a vyhledávání obchodních příležitostí, znalost požadavků zákazníků
  • Plánování a zadávání práce dovolené, pohotovosti, náhradní volno technikům
  • Koordinace při realizaci otevřených zakázek v závislosti na dostupnosti náhradních dílů pro jednotlivé servisní zakázky.
  • Kontrola a optimalizace portfolia technických míst přidělených SVL a PF
  • Přebírání nových obchodů do servisu od instalací
  • Pravidelná aktivní spolupráce s Head of KAM a Controllingem při zpracování reportů WIP, Service Pack, otevřené servisní zakázky
  • Zpracování OL ve Work Flow (určování indikátorů) v daném regionu – včetně předání WF na KAM, řešení problematických WF s techniky a PF
  • Kontrola týdenních výkazů práce servisních techniků SVL a SI, kontrola PHM
  • Kontrola práce techniků v oblasti EH&S a kvality (SVL, SI a PF)
  • GPS - kontrola techniků v terénu
  • Zajištění nářadí a pomůcek pro techniky
  • Zajištění koordinace při technických školení SVL/SI/PF
  • Aktivní spolupráce při inventurách auto skladů
  • Řízení doplňování auto skladů a definice dílů pro pojistnou zásobu na auto skladech
  • Kontrola činnosti techniků SVL, SI a PF na prodejnách
  • Zajištění pohotovostí dle plánu
  • Nastavení komunikace CC-AL, zejména procesu efektivního využívání techniků v poli a omezení neproduktivních hodin

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • Zkušební doba 3 měsíce
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy)
  • 3 Sick day/rok
  • Dovolená 5 týdnů
  • Roční příspěvek na dovolenou, pojištění atd.
  • Standardní nástroje pro práci (notebook, mobil)
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba – 20 % času home office
  • Místo pracoviště: Brno
  • Působnost: Jihomoravský kraj, Jihlavsko
  • Nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4015883  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.