Customer Service

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující řešení IT nákupů zákazníkům z celého světa, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: Customer Service.

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s příjmem objednávek
  • Práce v interním systému, řízení skladové dostupnosti, fakturace, pohledávky, dohled nad hladkým průběhem zakázky
  • Telefonický a mailový kontakt se zákazníky v ČR i zahraničí
  • Telefonický a mailový kontakt s kolegy v rámci společnosti po celém světě
  • Řešení reklamací zákazníků
  • Kontakt s dodavateli, výrobci, servisními partnery
  • Podpora obchodního týmu

Požadujeme:

  • Praxe minimálně 2 roky, na podobné pozici výhodou
  • Pečlivost, pracovitost, důslednost
  • Očekáváme svědomité plnění úkolů
  • Komunikativní osobnost, která nemá problém s konverzací po telefonu
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Rychle se učí novým věcem
  • Zvládá práci pod tlakem a v časové tísni
  • Zájem o kariérní růst v rámci společnosti

Nabízíme:

  • Dlouhodobou a stabilní pracovní pozici v globální IT společnosti
  • Mladý, dynamický a úspěšný tým
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Denní komunikaci s kolegy v rámci Evropy v angličtině
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím zdarma
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • Plně hrazená karta Multisport
  • Mobilní telefon a notebook pro soukromé použití
  • Účast na firemních akcích, včetně zahraničních
  • 13. plat a motivující finanční ohodnocení
  • Po prokázání vynikajících výsledků profesní růst na pozici Account managera
  • Místo pracoviště: Praha – Zličín
  • Termín nástupu: ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4016197  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.