Pracovník výroby - zpracování PUR pěn

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti zpracování polyuretanových a polyetylenových pěn využívaných na produkty v oblasti filtrace, akustiky, těsnění, obalové techniky a dalších průmyslových odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník výroby - zpracování PUR pěn.

Náplň práce

  • Zpracování PUR dílců pro čalounění, matrace, technické aplikace atd.
  • Řezání PUR pěn na pásových pilách
  • Řezání PUR na CNC pilách
  • Vrtání, frézování PUR pěn a další opracování PUR pěn
  • Práce ve skladu
  • V případě potřeby zaučíme na VZV

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Vzdělání základní, vyučení či SŠ
  • Selský rozum
  • Čtení technické dokumentace
  • Spolehlivost, flexibilita, loajalita
  • Praxe obsluhy CNC strojů ,řidičský průkaz sk.B či VZV - výhodou

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti se zahraniční účastí
  • Jednosměnný provoz
  • 4-5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • 13. plat
  • Práci v moderním zařízení
  • Místo výkonu práce - Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4024900  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.