Elektromontér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je rodinnou elektromontážní firmou se zaměřením zejména na montáž, opravu a údržbu vyhrazených elektrických zařízení bez omezení napětí, hledáme nového kolegu na pozici elektromontér.

V rámci své práce budete mít na starost:

  • Elektromontáž venkovních kabelů NN (nízko napěťový kabel 400V)
  • Zapojování přípojkových skříní (SS102, SS201)
  • Zapojování rozpojovacích skříní (SR302, SR402 …)
  • Montáž zakončení kabelů NN AYKY 3x120+70, 3x185+95, 3x240+120 (koncovek, kabelových ok)
  • Zapojování spojek na kabelu NN (AYKY 3x120+70, 3x185+95, 3x240+120)

Očekáváme:

  • Minimálně vyhláška 50 paragraf 6 (u studentů možnost paragraf 5 – možnost do budoucna udělat Další paragrafy 6, 7, 8 u společnosti)
  • Zkušenosti s venkovními elektromontážemi kabel NN
  • Zkušenosti se zapojením přípojkových skříní, rozpojovacích skříní, montáž zakončení kabelů NN
  • Zkušenosti se zapojením spojek na kabelu NN
  • Zkušenosti s montáží trafostanic - výhodou
  • Spojky na kabelu VN, koncovky na kabelu VN, manipulace a znalost VN – výhodou

Nabízíme:

  • Práci v rodinné elektromontážní společnosti s dobrým kolektivem, který se skládá převážně z Elektromontérů, techniků a oddělení projekce
  • Osobní přístup a individuální dohoda s jednateli
  • Možnost pracovního růstu – VN technik PRE osvědčení, montáže TS, montáže nejnovějších Kabelů NN+OT (opto trubička), práce na VN kabelu PRE včetně školení, průběžná školení placená firmou
  • Plat až 37 000 Kč (dle získaných zkušeností a praxe), průběžné odměny dle speciálních zakázek (noční revize TS, víkendové výjezdy), vše po předchozí domluvě a dle Vašich individuálních potřeb
  • Odměna koncem roku 50 – 100 % 13. platu
  • Možnost půjčení firemního vozu
  • Pracovní doba: sraze ve firmě do 6:50, konec po dokončení práce, z pravidla cca 14:00 – 15:30h
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč základna, působení po Praze a blízké okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4029320  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.