Senior Test Engineer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, lídra v testerské komunitě, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior Test Engineer.

Co Vás čeká:

  • technicky zaměřené projekty např. testování back-endu pro klienta v bankovnictví nebo automotive
  • integrační testování v Soap UI / Postman
  • regresní testování, performance testy
  • důraz na kvalitní test analýzu
  • definice rozsahu testování, odhady pracnosti a systémové specifikace
  • koordinace menšího týmu testerů
  • komunikace a prezentace výsledků testování klientům
  • interní projekty zaměřené na vzdělávání (vedení technických školení, workshopů a webinářů)
  • účastnění se procesů: defect management, change requests, release management

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti v testingu alespoň 3 roky
  • komunikativní anglický jazyk, český jazyk na úrovni rodilý mluvčí
  • mít zkušenost s integračním testováním v Soap UI / Postman
  • připravoval/a jste test analýzu, testovací scénáře a data pro větší projekty
  • umíte skriptování automatizovaných testů
  • pravidelně komunikujete s business klientem, nebojíte se prezentace v češtině ani v angličtině
  • práce v agilním týmu je pro Vás denní chleba
  • zajímá Vás pestrá práce, chcete se pořád učit

Nabízíme:

  • práci v menší stabilní společnosti (cca 100 lidí), která se specializuje výhradně na testing, dbá na kvalitu a rozvoj oboru (webináře, workshopy a konference)
  • možnost práce na HPP nebo IČO
  • zajímavé projekty především v bankovnictví, automotive, ale i farmacii nebo médiích
  • firma zaměřená na vzdělávání (ISTQB certifikátor, nabídka vlastních školení pro klienty, aktivní rozvoj zaměstnanců)
  • možnost flexibility v projektech, nástrojích a technologiích i v pracovní době
  • flexibilní pracovní doba, pevná část 9 – 11:00h
  • možnost plného home-office
  • roční budget 30 000 Kč na vzdělávání (certifikace, konference, školení) dle Vaší preference
  • flexibilní balíček benefitů v hodnotě 16 000 Kč/rok (Multisport, penzijní připojištění, výhodný telefonní tarif apod.)
  • kancelář: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4044494  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.