Office Manager/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na technologie, komponenty a udržitelná řešení pro sofistikované výrobní procesy na různých trzích pro koncové uživatele momentálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Office manager/ka.

Náplň práce:

Organizačně-administrativní podpora

  • Zajištění denního chodu recepce a kanceláří - korespondence, služební cesty, zajištění ubytování, letenek a parkování apod.
  • Koordinace kancelářských servisních služeb - úklid, údržba, občerstvení, tiskárny - servis, spotřební materiál kancelářské potřeby (Activa), občerstvení, tonery apod.
  • Komunikace se správou budovy
  • Zajišťování a koordinace překladů
  • Administrativní podpora managementu (docházka, knihy jízd)
  • Zpracování docházky / výkazů práce techniků a příprava podkladů pro mzdy
  • Administrativní podpora pro BOZP
  • Každodenní zálohování serveru

Podpora marketingu

  • Podpora přípravy tištěných marketingových materiálů a koordinace jejich distribuce, zajištění a distribuce vánočních dárků pro klienty apod.
  • Event management (organizace akcí pro zaměstnance)
  • Kontrola dodržování stanovených pravidel korporátním marketingovým manuálem (vzhled propagačních materiálů, polepy služebních vozidel atp.)

Podpora dodávek a nákupu

  • Administrativní podpora nákupu
  • Drobné kancelářské objednávky a nákupy

Fleet management

  • Výběrová řízení nových operativních leasingů
  • Organizace převzetí/odevzdání vozu od LS
  • Kontrola nájezdu vozů dle smluvených km
  • Správa vozů v majetku společnosti (zákonné pojištění, servis)

Požadujeme:

  • Min SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s office managementem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B
  • Samostatnost
  • Kreativitu

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce).
  • Vzdělávání i výuka AJ
  • Teambuildingy
  • Vánoční večírek
  • Místo výkonu práce: Praha 3 - Žižkov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4048267  Dátum zverejnenia: 17.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.