Podpora/správa vzdálených přístupů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, hledáme vhodného kandidáta na pozici Podpora/správa vzdálených přístupů.

Náplň práce:

Podpora FortigateVpn

  • Uživatelská podpora
  • Správa uživatelských účtů a rolí
  • Správa pravidel firewallu
  • Monitoring prostředí
  • Provádění upgradů
  • Řešení bezpečnostních incidentů
  • Zpracování a vedení bezpečnostní dokumentace
  • Vedení a aktualizace uživatelské dokumentace

Podpora videokonferenčních technologií

  • Uživatelská podpora Cisco Webex, Microsoft Teams, HCL Meetings
  • Řešení závad s dodavateli systémů
  • Řešení optimalizace síťového provozu v souvislosti s videokonferencemi
  • Dohled síťového provozu v souvislosti s videokonferencemi
  • Zpracování a aktualizace uživatelské dokumentace

Další činnosti

  • V rámci pohotovosti uživatelská podpora HCL iNotes, HCL Traveler, HCL Notes, 2FA, podpora Microsoft Office a dalšího běžného uživatelského SW

Požadujeme:

  • OS Linux, Cisco IOS, základy řízení a monitoringu síťového provozu, Docker, Kubernetes , Fortigate – VPN a firewall, uživatelská znalost Microsoft Office, Cisco Webex, Microsoft Teams, HCL Meetings, HCL Notes, HCL iNotes, HCL traveler
  • Časová flexibilita
  • Psychická odolnost
  • Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti ochrany přírody a krajiny
  • Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (13. platová třída)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pracovní úvazek 1,0 na dobu neurčitou
  • Technické vybavení
  • Možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • 5 dnů tzv. „sick days“, FKSP, multisport karta.
  • Pracovní dobu: pondělí – pátek 8 hodin denně v běžnou pracovní dobu + 3 hodiny denně pohotovost, sobota – neděle pohotovost v rozsahu 10 hodin denně
  • Místo výkonu práce: Praha 11 – Chodov (v blízkosti metra)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4049388  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.