Výrobní ředitel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jílové u Prahy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a výrobou strojních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výrobní ředitel.

Náplň práce:

  • řízení výrobního podniku, zabývajícího se zakázkovou výrobou v oboru strojírenství a ocelových konstrukcí
  • plánování a řízení projektů vývoje strojních zařízení a ocelových konstrukcí
  • jednání s vybranými zákazníky
  • komplexní dohled nad projektem (finanční, termínový, kvalitativní, právní)
  • zodpovědnost za zpracování a vedení projektové dokumentace
  • aktivní spoluúčast na přípravě technických podkladů nabídky
  • spolupráce při zpracování technické dokumentace
  • předání projektu, výrobku zákazníkovi

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ/SŠ technického směru se zaměřením na strojírenství
  • několikaletou praxi nebo jiným způsobem prokazatelné odborné schopnosti a znalosti v daném zaměření (např. referenční projekty)
  • organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • ekonomické a analytické myšlení, vysokou úroveň komunikačních dovedností a schopnost samostatného řešení úkolů
  • přehled o aktuálních technických možnostech na trhu
  • relevantní znalost legislativy a technických norem výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • zájem poznávat nové technologie a řešení
  • ochota cestovat
  • komunikativní znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • finanční bonusy dle dosažených výsledků
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • PC, mobilní telefon
  • vnitropodnikové stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • místo pracoviště: Jílové u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4050837  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.