Hlavní účetní - farmaceutická společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, farmaceutickou firmu, která je na trhu již více než 20 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní.

Jedná se o vedení týmu dvou účetních a úzké spolupráci s Finančním ředitelem.

Náplň práce:

  • zpracování měsíčních přiznání DPH vč. kontroly (výpočet odvodu DPH při soukr. použití firemních vozů)
  • zpracování měsíčních souhrnných hlášení v souvislosti s prodejem na Slovensku
  • zpracování měsíčních kontrolních hlášení DPH
  • srážková daň – výkaz, odvod ve stanoveném termínu, zpracování čtvrtletních záloh a ročního vyúčtování silniční daně (přiznání k silniční dani)
  • skladové účetnictví
  • kontrola a provádění veškerých plateb tuzemským i zahraničním dodavatelům ve spolupráci s 1 účetní
  • zajištění měsíčních závěrek ve stanoveném termínu
  • spolupráce s finančním ředitelem v oblasti řízení cash flow, výkaznictví vůči mateřské společnosti v Indii
  • roční uzávěrka, vč. výkazů a přílohy
  • metodické vedení a organizace práce v účetním oddělení
  • tvorba metodických postupů, pravidelná aktualizace účetních směrnic a dokumentů, souvisejících s účetnictvím, daněmi a jinými požadavky – spolupráce, nové návrhy
  • spolupráce s auditory společnosti a daňovým poradcem
  • sledování aktuálních změn v účetní, tak v daňové oblasti a jejich aplikace do účetnictví firmy

Požadavky:

  • Praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • Zkušenost s procesy požadovanými v popisu práce
  • Zkušenost práce se systémem ORACLE velkou výhodou
  • Znalost anglického jazyka (výhodou)

Nabídka:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat dle obratu společnosti + osobní ohodnocení
  • Flexibilní prac. doba (dle individuální domluvy)
  • Příspěvek na dopravu, stravenky
  • Příjemné pracovní prostředí a dojezdová dostupnost – Praha - Náměstí Republiky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4052420  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc