Front-end developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, moderní společnost zabývající se intuitivním a cenově dostupným řešením biometrického a elektronického podpisu na všech platformách a zařízeních, včetně chytrých telefonů, tabletů, počítačů a podpisových tabletů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Front-End Developera.

Náplň práce:

  • Vývoj aplikace pro několik platforem (desktop, tablet, mobil...)
  • Práce s webovými technologiemi
  • Programování a upravování vzhledu a chování aplikace dle podkladu designérů
  • Řešení oprav provozních chyb

Požadujeme:

  • Zájem o webové technologie a velkou chuť se učit novým věcem
  • Výbornou komunikaci, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Technologické znalosti:

  • Angular
  • HTML5
  • CSS + SCSS
  • JavaScript, TypeScript

Výhodou je znalost:

  • Ionic 3 + Cordova
  • RxJS
  • Git
  • JIRA, Confluence
  • mobilního vývoje pro Android a iOS, a nástrojů Fastlane a Selenide

Nabízíme:

  • Možnost vývoje zajímavých produktů v oblasti moderních digitálních technologií
  • Práci na IČO nebo na HPP
  • Práci v malém příjemném kolektivu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle odborných a týmových schopností
  • Odborná školení dle potřeb
  • Flexibilní pracovní dobu a práci v režimu HO
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4052421  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.