Obsluha CNC pásové pily

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost prodávající hutní materiál a zajišťující kompletní servis spojený s realizací zakázek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obsluha CNC pásové pily.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání strojního zaměření, min. výuční list
  • Praxe na CNC strojích – ideálně pásové pily
  • Základní znalost sortimentu – hutní materiál
  • Samostatnost, přesnost, preciznost
  • ŘP na VZV výhodou (firma je schopna zajistit)

Náplň práce:

  • Samostatná obsluha stroje
  • Práce s VZV – vykládky kamionů, navážení materiálu k pile – praxe výhodou
  • Práce primárně s řezným plánem
  • Provozní údržba svěřených strojů

Nabízíme:

  • Práce na HPP/IČO - preference HPP
  • Jednosměnný provoz: 7:30 – 15:30 (PO – PÁ)
  • Nástupní plat: 27 000 Kč + placené přesčasy s příplatkem 25% + až 10 000 Kč osobní ohodnocení (možno čerpat po zkušební době)
  • Dotovaná strava
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: České Budějovice – Rudolfovská třída

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4054638  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.