Customer Care Support

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je silným hráčem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Care Support.

Pozice je vhodná i pro absolventy bez předchozí praxe, s dobrou znalostí angličtiny a maďarštiny.

Vaše náplň práce:

Administrativní činnost

  • Správa objednávek – B2C i B2B eshopy pro CZ, SK a HU
  • Administrace eshopu – listing produktů, schvalování klientů
  • Vystavování faktur vydaných/ zálohových vydaných, zpracování faktur přijatých (ne zaúčtování)
  • Správa pohledávek
  • Vedení docházky, cestovní výkazy
  • Pravidelné výkazy (Eko-kom a podobně), inventura ve skladu 2x za rok
  • Péče o kancelář – objednávání zásob, starost o květiny, kuchyňku
  • Kooperace s kolegyní na customer care oddělení = zastupitelnost

Zákaznická podpora

  • Každodenní komunikace se zákazníky – telefonem, emailem
  • Komunikace s OZ, se skladem a dopravními společnostmi
  • Vyřizování reklamací
  • Komunikace a spolupráce s účetní firmou
  • Spolupráce napříč odděleními

Další úkoly dle pokynů nadřízeného manažera

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Možné i bez předchozí praxe, pozice je vhodná pro i absolventy
  • Dobrá znalost Anglického a Maďarského jazyka
  • Komunikativní a trpělivá povaha
  • Proaktivní přístup a týmový hráč, který zvládne pracovat i samostatně
  • Práce v účetním systému POHODA výhodou
  • Pokročilé zvládnutí MS Office, zejména Excel
  • Záliba v kosmetickém sektoru výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, která je hybatelem na trhu s kosmetikou
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práce na home office po předchozí domluvě
  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Stravenky dotované ze 100 % zaměstnavatelem
  • Multisport karta dotovaná ze 100 % zaměstnavatelem
  • Výuka AJ
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Účast na firemních akcích – školení, teambuildingy, večírky
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaje, čerstvé ovoce, sušenky
  • Zázemí moderních kanceláří na Praze 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4055151  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.