Koordinátor TZB do Brna

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost K4 a.s. hledá do svého týmu v Brně Koordinátora technického zařízení budov.

Posláním společnosti K4 a.s., je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti architektury, projektového inženýrství a řízení staveb s jasně definovanou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery.

Charakteristika pracovní pozice

Koordinátor TZB je kvalifikovaný pracovník, který řídí tým projektantů specialistů (technické zařízení budov, komunikace a infrastruktura, technologie, atd.) na projektu.

Činnosti a povinnosti

  • samostatně řídí a koordinuje projektanty - subdodavatele na konkrétním projektu
  • komunikuje s projekčními týmy specialistů při koordinaci projektových prací
  • vytváření zpětné vazby od zpracovatelů projektové dokumentace směrem ke klientovi
  • připravuje podklady pro cenové nabídky a výběr projektantů profesí pro nové projekty
  • je odpovědný za řízení zpracování projektové dokumentace subdodavatelů

POŽADAVKY:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství – obor TZB
  • min. 5 roků praxe v oboru
  • časová flexibilita
  • aktivní znalost projekčního software (ACAD, REVIT)
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost
  • manažerské dovednosti
  • obchodní dovednosti

NABÍZÍME:

  • zázemí významné společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • základní plat v rozsahu 35-40 tis. Kč (po zkušební lhůtě)
  • odměny z hospodářských výsledků zakázek
  • zaměstnanecké benefity
  • místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4061688  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc