Inside Sales - prodej surovin

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá obchodováním s plastovými surovinami, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inside Sales - prodej surovin.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky v CZ, SK – telefonicky, e-mailem, osobně
  • Vyřizování korespondence v českém či anglickém jazyce
  • Spolupráce na realizaci technicko – obchodní agendy
  • Nákup suroviny v zahraničí – komunikace se zahraničními dodavateli
  • Vedení skladového hospodářství
  • Administrativní činnosti – vedení databáze zákazníků, kontrola faktur, řešení reklamací, řešení logistiky surovin

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Komunikativní znalost AJ – denní telefonická i písemná komunikace
  • Znalost obchodní korespondence
  • Základní znalost fakturace a skladového hospodářství
  • Pečlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravné
  • Po zkušební době 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek v případě dlouhodobé nemoci
  • Příspěvek na pojištění zodpovědnosti pracovníka za způsobenou škodu
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4061978  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc