Konzultant informačních systémů – Modřice u Brna

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modřice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupráce s pracovníky IT oddělení
  • Práce v týmu zkušených konzultantů a SW vývojářů na projektech implementace podnikových informačních systémů (ERP)
  • Vytváření konkrétních řešení dle požadavků uživatelů
  • Práce s jedním z technologicky nejvyspělejších ERP systémů NAV
  • Spolupráce a komunikace s uživateli
  • Tvorby metodických pokynů a příruček

POŽADAVKY:

  • SŠ/VOŠ technického/ekonomického směru
  • Zkušenosti s ERP systémy (znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou)
  • Analytické a konzultační schopnosti
  • Orientace v podnikových procesech
  • Schopnost aktivně se podílet na definici řešení dle požadavků společnosti i uživatelů
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Praxe v používání běžného kancelářského softwaru (MS Office apod.), internetu, podnikového IS, atd.
  • Zájem o využívání moderních technologií a pracovních metod
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Přehled v oblasti účetnictví výhodou

NABÍDKA:

  • Práce na HPP – plný úvazek
  • Zázemí prosperující a dynamicky rostoucí společnosti
  • Práci v mladém kolektivu
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Po zapracování příspěvek na dovolenou a 13. plat
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro děti, horké nápoje zdarma, apod.)
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní budově: v Modřicích u Brna
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Občerstvení na pracovišti
Firemní akce
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4069154  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc