Strážný / pracovník vrátnice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost zabývající se úklidovými a bezpečnostními službami, hledáme nové kolegy do týmu na pozici Strážný / pracovník vrátnice.

Jedná se o práci v nepřetržitém směnném provozu, v režimu krátký/dlouhý týden.
Denní směna je 06:00-18:00 a noční směna je 18:00-06:00.

Vhodné i pro OZP

Náplň práce:

  • kontrola evidence a ohlašování návštěv
  • kontrola vjezdu vozidel a kamerového systému
  • vydávání klíčů
  • kontrola a uzamykání budov
  • bezpečnostní pochůzky v areálu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • zodpovědný přístup k zadaným pracovním úkolům
  • pečlivost a dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC

Výhodou:

  • praxe v oblasti ochrany majetku
  • certifikace pro práci v bezpečnostní oblasti (může zajistit naše společnost)

Nabízíme:

  • korektní mezilidské vztahy
  • práci na HPP - doba neurčitá, nebo DPP
  • práci u stabilní firmy a firemní plusy (5 týdnů volna, stravenky, příspěvek na rod. dovolenou)
  • po úspěšně ukončené zkušební době náborový příspěvek 8000 Kč (platí pro HPP)
  • práce je vhodná i pro OZP (s možností docházet do zaměstnání)
  • příplatek na stravování v době výkonu služby,
  • firemní oblečení
  • Místo výkonu práce: Praha 3 / Praha 4 - dle preference

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4071478  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc