Technik realizací identifikačních systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zajišťující kompletní řešení a dodávky identifikačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik realizací identifikačních systémů.

Náplň práce:

  • Práce na zakázkách po celé ČR buď samostatně nebo v týmu ostatních techniků
  • Při realizaci větších zakázek zajištění koordinace a technické podpory při realizačních pracích, jak v rovině spolupráce s vlastními techniky, tak i v kooperaci s externími spolupracovníky a jinými dodavateli navazujících technologií (sítě, EZS, EPS, kamerové systémy …)
  • Cestování a řízení vozidla, práce podle plánu realizací a využívání technického zázemí společnosti
  • Podíl na návrhové a projekční činnosti hardwarových částí identifikačních systémů, typicky přístupových systémů

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Znalosti a zkušenosti z oblasti identifikačních systémů (přístupové systémy) nebo podobných systémů jako jsou například EZS či EPS instalace
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxi a zručnost v elektrotechnice ideálně též v elektronice, včetně potřebných “mechanických” dovedností (například pro montáže elektrických zámků, čidel …)
  • Samostatnost a schopnost komunikovat efektivně se zástupci zákazníka či stavby
  • Zájem a schopnost se učit a zdokonalovat
  • Flexibilitu a solidní vystupování
  • Čistý rejstřík trestů
  • Akceptaci častých služebních cest v rámci ČR a řízení služebního automobilu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání s prací na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Solidní pracovní prostředí a firemní zázemí
  • Odměny v závislosti na Vašem výkonu (průměrný plat zkušeného technika bez prémií je 40 tisíc plus)
  • Patřičné základní vybavení technika-realizátora včetně notebooku, mobilu a dalších technických realizačních prostředků (nástroje, přístroje, pomůcky etc.)
  • Podporu firmy při vzdělávání, možnost dalšího studia
  • Možnost seberealizace i mimo rámec nabízené pozice
  • Firemní benefity typu stravenek, 5. týdnu dovolené, příspěvku na připojištění, stravenky apod.
  • Nástup ihned
  • Lokalita Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4073911  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc