Projektant pozemních staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje kompletní projektovou dokumentaci pozemních a dopravních staveb pro soukromé, komerční i veřejné účely, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant pozemních staveb.

Náplň práce:

  • Projekční práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích projektu od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor
  • Vytváření podnětů v rámci technické a technologické optimalizace projekčního řešení

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství (VUT, ČVUT)
  • Praxe na pozici projektanta v oboru pozemních staveb (výhodou)
  • Znalost angličtiny (výhodou)
  • Časová flexibilita
  • Aktivní znalost projekčního softwaru ACAD a REVIT (výhodou)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Samostatnost a ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Přívětivé zázemí společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Bonusová složka
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Michle

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4081181  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc