Stavbyvedoucí - Pozemní stavby a monolity

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je významnou stavební a developerskou skupinou, zaměřenou na realizaci pozemních a vodohospodářských staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí - pozemní stavby a monolity.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za realizaci dílčích stavebních objektů a procesů dle odsouhlasené projektové dokumentace a harmonogramu výstavby s důrazem na minimalizaci nákladů při zachování kvality a odsouhlasených standardů
  • kontrola práce subdodavatelů
  • kontrola dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, BOZP a PO, ochrany ŽP u všech účastníků výstavby stavebních objektů a technologických částí
  • zodpovědnost za řádné vedení stavebního deníku a kontrolu stavebního deníku subdodavatelů
  • zodpovědnost za připravenost projektu k předání stavby, úplnost předávané dokumentace a odstraňování vad a nedodělků

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání stavebního zaměření s alespoň dvouletou praxí nebo vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření (možno i absolvent)
  • vítána autorizace ČKAIT (autorizovaný technik/autorizovaný inženýr)
  • všeobecné právní povědomí (stavební zákon, občanský zákoník, zákoník práce)
  • znalosti z oblasti ekonomiky, BOZP, ochrany ŽP
  • řidičský průkaz sk. B
  • aktivní znalost práce na PC
  • znalost Aj vítána

Ostatní předpoklady:

  • flexibilita (ochota cestovat)
  • schopnost vést a motivovat

Nabídka:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • úvazek 40 hodin/týden
  • mobil, notebook, služební automobil (soukromé účely)
  • benefity ze sociálního programu společnosti (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, skupinové životní pojištění, sick-days, placené volno na dobrovolnickou práci, odměny za odpracované roky, při životních a pracovních výročích)
  • firemní vzdělávání
  • roční bonusy
  • místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my Vám řekneme víc.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4081329  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc