Vedoucí servisu (domácí spotřebiče)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se výrobou a prodejem domácích spotřebičů, hledáme pro nově budované servisní centrum v Rudné u Prahy kolegu na pracovní pozici Vedoucí servisu (domácí spotřebiče).

Náplň práce:

  • organizace a řízení týmu servisních techniků, včetně jejich zaškolování
  • plánování a vyhodnocování servisní činnosti (směny, efektivita práce apod.)
  • kontrola kvality prováděných servisních služeb
  • vykonávání servisní činnosti (provádění oprav přístrojů)
  • úzká spolupráce s oddělením zákaznických služeb
  • vedení příslušné administrativy v interních aplikacích

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • odbornou způsobilost – vyhláška 50/1978 Sb., § 6 a vyšší
  • min. 5 let praxe v servisu elektrotechnických zařízení
  • manuální a technickou zdatnost
  • zkušenost s vedením týmu techniků
  • dobré komunikační schopnosti
  • středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • dobrou znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti
  • pracoviště v Rudné u Prahy
  • odborné zaškolení (v ČR, příp. Německu)
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný v červnu 2021

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4082222  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc