PHP backend vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největší jihočeskou digitální agenturu, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP backend vývojář.

Hledáme PHP backend programátora a parťáka v jedné osobě. Jde o vývoj e-commerce platformy pro mezinárodní fashion značky. Neboj se, že bys jen datloval kód podle striktně popsaného zadání. Potřebujeme člověka, který se postará o agilní a kreativní vývoj. Někoho, pro koho je důležitý osobní (programátorský) rozvoj, kdo se nebojí zkoušení nových věcí a vymýšlení inovativních řešení.

Budeš součástí fungujícího týmu 8 lidí, kteří pracují na vývoji aktivně každý den. Cílem projektu je stát se jedničkou na trhu v poskytnutí e-commerce platformy pro přední fashion značky v celé Evropě.

Co bude tvým úkolem?

  • Rozvíjet a programovat backend platformu.
  • Realizovat microservices prostředí.
  • Přemýšlet nad možnostmi a vymýšlet nové nápady.
  • Provádět code review kolegům a oni tobě, abychom se co nejvíce inspirovali navzájem.

Pracovat budeš s:

  • PHP Symfony / Phalcon
  • Mongo
  • Portainer
  • Postgres
  • Rabbit
  • Redis
  • Docker
  • a další…
  • Nic však není dogma a celý tým je otevřen novým nápadům nebo technologiím, které budeš mít vyzkoušené.

Nabízíme:

  • Možnost home office většinu prac. týdne nebo klidně naplno remote.
  • Účast na školeních a konferencích dle vlastního výběru.
  • 20 dní dovolené.
  • Mladý kolektiv a principy malé firmy mimo korporátní sféry.
  • Slevu 40% na zboží v partnerských e-shopech.
  • Možnost vlastní kreativy ve vývoji, udávání směru daného dev stacku.
  • Práci na aplikaci s mezinárodním přesahem.
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Práce převážně z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4083301  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc