Vývojář databázových aplikací – vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient hledá nové tvůrčí lidi na pozici vývojáře databázových aplikací, kteří mají zájem být součástí menšího kolektivu a chtějí se podílet na dodávkách aplikací, jejichž vývoj se nedá nazvat rutinním, nebo prodeji a dodávkách výpočetní techniky. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou mezinárodní přeprava, školství, strojírenská výroba, bankovnictví, DTP apod. Běžně vyvíjí a modernizuje menší i větší databázové aplikace s nativním i webovým frontendem, propojuje software se zajímavým hardwarem (Phidgets, Raspberry Pi, RFID a NFC, iBeacon, Arduino, Hardwario a jiné).

Vhodný uchazeč by měl být zodpovědný, tvůrčí, měl by znát základy algoritmizace a měl by vědět něco o databázích. Chcete-li denně usedat k počítači a psát pouze kód, pak tato práce není pro vás.

Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč s chutí do práce. Máte-li dobré komunikační schopnosti a chcete se v této oblasti posouvat, pak právě s vámi se rádi setkáme.

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Možnost získání mezinárodního certifikátu odbornosti
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Práce na projektech zahraničních zákazníků
  • Služební MacBook
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na prodávané produkty
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace
  • Pracoviště: Praha 4 - Michle
  • Nástup: ihned

Benefity:

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ IT směru, nebo praxi v oboru
  • Komunikativnost a aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
  • Analytické a logické myšlení
  • Obecnou znalost relačních databází a základů algoritmizace
  • Výhodou:
  • Zkušenosti s platformou Apple
  • Znalost SQL
  • Znalost webových služeb (REST)
  • Znalostí něčeho s čím se u nás také můžete setkat (Python, HTML, CSS, PHP, bash)

Náplň práce:

  • Analýza a návrh technických řešení
  • Vývoj pomocí platformy FileMaker
  • Aktualizace stávajících řešení
  • Integrace SW služeb a HW do řešení
  • Propojování webu a databázových řešení
  • Komunikace s klienty
  • Podpora zákazníků

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost si napracovat hodiny
Možnost delšího neplaceného volna
Účast na zahraničních konferencích
Vyhrazený čas na inovace
Rozjezd zcela nového projektu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4083966  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc