Kontrolor jakosti výtahů a eskalátorů - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší servisní firmy v České republice a Slovensku v oblasti pravidelné preventivní údržby a prohlídek v případě poruch výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kontrolor jakosti výtahů a eskalátorů - Praha.

Náplň práce

  • Kontrola výtahů a eskalátorů podle dokumentace
  • Kontrola nápravných opatření v případě neshod - re-inspekce
  • Poskytování korektivní zpětné vazby instalačním týmům (interní, externí)
  • Dodržování obchodních a technických předpisů dané země (v souladu s předpisy koncernu)
  • Poskytování zpětné vazby o kvalitě výrobků směrem do společnosti Schindler
  • Provádění zkoušek po ukončení montáže výtahů/eskalátorů
  • Provádění 5-ti letých zkoušek na výtazích v provozu
  • Měření výtahových strojů ultrazvukem
  • Budete mít na starosti část Prahy (tam je zařízení nejvíce) + oblast sever (směr Liberec)

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 je výhodou
  • Osvědčení TIČR k činnosti revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení vč. revizí elektrických zařízení výtahů
  • ŘP sk. B
  • Osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • 5 dní osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Příspěvek na sport/relax
  • Benefitní systém kafetérie
  • Mobilní telefon Iphone, firemní automobil i k soukromým účelům
  • Vzdělávání, zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Lokalita Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4087996  Dátum zverejnenia: 24.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc