Koordinační a projektový pracovník - specialista BIM

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinační a projektový pracovník - specialista BIM.

Koho hledáme:

Do nově vznikajícího odboru strategie, hledáme osobnost se schopností vidět věci v souvislostech, týmové spolupráce a kreativity při návrhu řešení v oblasti digitalizace a implementace informačního managementu staveb (BIM).

Vašimi úkoly bude:

  • Spolupráce na implementaci metody BIM do organizace
  • Příprava, řízení a vyhodnocování pilotních projektů BIM staveb ŘSD ČR
  • Analýza a spolupráce při tvorbě datových standardů organizace
  • Metodické vedení organizačních útvarů v problematice BIM
  • Řízení rizik projektů a změn pilotních projektů BIM
  • Pravidelný reporting o stavu pilotních projektů BIM
  • Komunikace a sdílení poznatků v oblasti BIM
  • Spolupráce a koordinace činností s projektovými manažery ostatních projektů organizace
  • Vedení projektových týmu, plánování a řízení interních/externích zdrojů
  • Spolupracovat s resortem dopravy a gestory BIM v ČR v oblasti metodické a legislativní

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (stavebnictví, dopravní stavby výhodou)
  • Orientaci v problematice metody BIM pro oblast stavebnictví
  • Orientaci v problematice CAD a DMS/CDE systémů
  • Výborné analytické schopnosti, strategické a technické myšlení
  • Zaměřením na dosahování cílů a schopnost samostatného řešení úkolů
  • Praktické zkušenosti s projektovým řízením a řízením projektů jsou vítány
  • Certifikace projektového řízení např. IPMA, PMI, nebo PRINCE2 je výhodou
  • Pečlivost při plnění svěřených úkolů
  • Znalost Microsoft Office, Microsoft Project
  • Výhodou angličtina na komunikační úrovni
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost
  • Výborný slovní a písemný projev v českém jazyce

Co Vám nabízíme:

  • Práce na HPP na dobu určitou (1 rok), následně možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • 12. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn v souvislosti s osobním pracovním výkonem
  • Možnost podílet se na realizaci nejvýznamnějších silničních/dálničních staveb v ČR
  • Možnost stát se uznávaným specialistou v oboru
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje (školení, konference)
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, bezplatná jazyková výuka, benefitní karta Gallery Beta či penzijní připojištění, bezplatné parkování v blízké vzdálenosti od pracoviště, zvýhodněná Multisport karta, mobilní telefon, notebook, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč
  • Nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4092328  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc