Grafik/kreativec - zkrácený úvazek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Grafik – kreativec - zkrácený úvazek.

Co od Vás očekáváme?

  • Kreativita
  • Nápaditost
  • Iniciativa
  • Zkušenosti s grafickými programy podmínkou
  • Zkušenost s vytvářením reklam na soc. sítě
  • Zkušenost s vytvářením POS materiálů

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vytváření grafiky pro sociální sítě
  • Vytváření POS materiálů
  • Vytváření bannerů pro online marketing

Co Vám nabídneme?

  • Práci na 2-3 dny v týdnu
  • Možnost ŽL, DPP nebo DPČ
  • Platové ohodnocení dle domluvy
  • Pracovní dobu 8:00 - 16:30
  • Nové kancelářské prostory
  • Nástup možný ihned
  • Možnost práce na HO
  • Místo výkonu práce: Hovorčovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost občasné práce z domova
Práce převážně z domova

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4094919  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc