B2B Specialista vymáhání pohledávek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, lídra v oblasti správy a developmentu obchodních center (OC Nový Smíchov na Praze 5, OC Plzeň Plaza v Plzni a OC Danubia v Bratislavě), hledáme vhodné kandidáty na pozici B2B Specialista vymáhání pohledávek.

Náplň práce:

  • Telefonické a písemné kontaktování nájemců obchodních center za účelem vymáhání pohledávek
  • Úzká spolupráce s fakturačním, leasingovým a právním týmem
  • Příprava podkladů pro zahájení soudního řízení a pro přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení
  • Zpracování agendy předžalobních upomínek před zahájením soudního řízení dle nájemní smlouvy
  • Spolupráce s externí společností pro vymáhání pohledávek zahrnující přípravu podkladů (nájemní smlouvy a dodatky, korespondence, faktury a další informace z SAP)
  • Vedení interní schůzky ohledně stavu pohledávek, příprava prezentací a reporting
  • Práce s SAP: párování plateb
  • Reportování v Excelu

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • VŠ vzdělání (v oboru ekonomie nebo práva) nebo SŠ vzdělání s praxí v oblasti vymáhání pohledávek a zpracováním podkladů pro insolvenci
  • Zkušenost s vymáháním pohledávek v oblasti nemovitostí
  • AJ na pokročilé komunikační úrovni
  • Pokročilá znalost Excel (kontingenční tabulky, složené funkce)
  • Schopnost a ochota učit se

Nabízíme:

  • Silná firemní kultura s přátelskou atmosférou
  • Věkově a genderově vyvážený tým, podporujeme diverzitu
  • Nástup možný ihned
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, karta Multisport, příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • K dispozici parkoviště a úschovna kol se sprchou
  • Místo výkonu práce – Praha 5 - Anděl

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4096028  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 27 500 Kč/měsíc