Projektant bezpečnostních technologií

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou českou společnost v oboru bezpečnostních technologií a slaboproudých instalací, která má 6 samostatných poboček v české republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant bezpečnostních technologií.

Náplň práce:

  • Projektování slaboproudých systémů, zejména el. požárních signalizací, zabezpečovacích a kamerových systémů, strukturovaných kabeláží, rozhlasů a ozvučení, počítačových sítí...
  • Zpracování technické dokumentace v prostředí vektorové grafiky.
  • Zpracování výkazů výměr, rozpočtů a analýz.
  • Účast na školeních, prezentacích, veletrzích, konferencích...
  • Začlenění do oddělení obchodu – spolupráce s kolegy obchodníky.
  • Práce na projektech významných zákazníků.

Požadujeme:

  • Praxi v oboru slaboproudých technologií, znalosti z oboru PZTS (EZS), EPS, CCTV, LAN...
  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Zkušenosti s prací v CAD prostředí, pokročilé znalosti MS Office.
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně §6 (obnovit lze u klienta).
  • Osvědčení projektant elektro (§10) výhodou (lze získat u klienta).
  • Předpoklad pro získání osvědčení NBÚ (trestní bezúhonnost).
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a týmového ducha.
  • Organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích.
  • Prémie za zakázky.
  • Přátelský pracovní kolektiv - 6 poboček v rámci ČR.
  • Odborný růst: školení, semináře, výstavy, prezentace.
  • Prostor pro uplatnění a kariérní postup.
  • Dovolená navíc: celkem 5 týdnů dovolené.
  • Cafeterie: volnočasové aktivity / Benefit Plus 500 Kč/měsíc.
  • Příspěvek na penzijní připojištění - 500/1000/1500 Kč/měsíc dle odpracovaných let.
  • Mobilní telefon, navíc i výhodné tarify do rodiny (VPN).
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4109285  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc