Odborný posuzovatel pro certifikaci výrobků

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ekonomicky a profesně stabilizovanou českou společnost, jejímž hlavními činnostmi jsou státní zkušebnictví a certifikace výrobků, hledáme vhodného člověka na pozici Odborný posuzovatel pro certifikaci výrobků.

Náplň práce:

  • posuzování vlastností stavebních výrobků (zejm. prvků VZT systémů) podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 305/2011 (CPR), z hlediska požární bezpečnosti
  • vyhodnocování vlastností výrobků na základě výsledků zkoušek uváděných v protokolech o zkouškách
  • zpracování odborných expertiz

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ (SŠ) technického směru (strojní, příp. stavební)
  • technické myšlení, preciznost a odpovědnost
  • po zapracování samostatnost
  • komunikativnost, loajálnost
  • praxe v oboru výhodou, avšak možné i pro absolventy
  • uživatelská znalost PC
  • jazykové znalosti – AJ, (NJ, příp. jiné vítány)

Nabízíme:

  • odbornou a samostatnou práci v akreditovaném, autorizovaném pracovišti
  • zaměstnání ve stabilní a odborně specializované společnosti, působící v oblastech zkušebnictví, certifikace a expertiz
  • flexibilní finanční ohodnocení dle kvalifikace a pracovních výkonů
  • sociální výhody (pět týdnů dovolené, penzijní a životní pojištění, příspěvky na stravné, kulturu, atd.)
  • možnost dalšího odborného růstu, zapojení do národních a evropských odborných orgánů
  • Místo pracoviště: Praha nebo Veselí nad Lužnicí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4113159  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc