Vedoucí směny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí směny.

Náplň práce:

  • Koordinace operátorů a přidělování práce, včetně kontroly
  • Kontrola a dohled nad dodržováním procesů v provozu (funkční a vizuální inspekce, čistění, balení)
  • Kontrola a dohled nad dodržováním 5S včetně přípravy nových postupů
  • Komunikace a jednání s partnery – včetně průběžné komunikace
  • Příprava shipbacku dle požadavků zákazníků
  • Kontrola a řízení ESD programu na denní bázi včetně vyplňování dokumentů k tomu určených
  • Tvorba a zasílání reportů spojených s procesem logistiky a provozu
  • Přijetí, schválení, implementace a evidence změn, včetně přípravy návodek v případě nepřítomnosti quality engineera
  • Tvorba a aktualizace svěřené dokumentace (např. ESD kontrolní listy, záznam teplot a vlhkostí,…)
  • Celý proces příjmu a výdeje zboží v době nepřítomnosti logistika
  • Plánování směn, docházky operátorů a výroby
  • Zodpovědnost za skladové prostory včetně uskladnění materiálu na správné pozice
  • Příprava a identifikace správného materiálu pro inspekci
  • Komunikace s ostatními kolegy – předávky směn apod.
  • Pozastavení zakázky v případě neshody
  • Reporting managementu a partnerům

Požadujeme:

  • Minimální znalost AJ, komunikativní znalost je výhodou
  • Znalost Excelu
  • Schopnost vést tým operátorů, motivovat a kontrolovat zadané úkoly
  • Být pravou rukou manažera
  • Ochotu učit se, zodpovědnost, logické uvažování, pracovitost, loajalitu
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Dobrý zrak
  • Možnost nástupu ihned
  • Práce ve 2-směnném provozu, výjimečně 3-směnný provoz při navýšení dodávek materiálu

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení
  • Možnost podílet se na implementaci inovací do výroby
  • Stabilitu a jistotu dlouhodobé práce
  • Stravenkový paušál
  • Třináctý plat
  • Odpracovaná doba účtovaná po minutách dle docházkového systém
  • Veškerý přesčas placen dle zákona
  • Lokalita Praha 14 - Horní Počernice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4120442  Dátum zverejnenia: 12.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc