Obchodní zástupce pro laboratorní chemikálie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost dodávající čisté chemikálie, farmaceutika a látky pro vědu a výzkum, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Obchodní zástupce pro laboratorní chemikálie.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Vyřizování přijatých objednávek
  • Komunikace se zákazníky
  • Sledování stavu aktuálních zakázek
  • Správa a aktualizace databáze zákazníků
  • Navštěvování zákazníků
  • Komunikace s dodavateli

Požadavky:

  • Nadšení pro práci

  • Schopnost komunikovat v angličtině jak v písemné tak mluvené formě
  • Praxe v prodeji laboratorních chemikálií či laboratorních potřeb alespoň 2 roky
  • Řidičský průkaz pro skupinu B
  • Maximální samostatnost vč. sestavení vlastního plánu postupu (vlastní iniciativa) a schopnost jednat se zahraničními dodavateli

Nabízíme:

  • Příjemnou atmosféru malé firmy
  • Zázemí společnosti s 25 letou historií
  • Po zapracování provize z prodeje
  • Po zapracování služební automobil
  • Nástupní mzda 34 000 Kč, po zaučení provize s příjmem dosahujícím celkem cca 50 000,-Kč

  • Čtvrtletní odměny
  • Kancelář Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Provize z prodeje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4124898  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc