Technický specialista/ka – segment fotovoltaika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Staré Mĕsto - Praha 1, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je velkoobchodem s fotovoltaikou, solárním e-shopem a FV e-shopem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický specialista/ka – segment fotovoltaika.

Náplň práce:

  • Návrhy rezidenčních a komerčních fotovoltaických systémů s/bez akumulace
  • Plánování nosných konstrukcí pro fotovoltaické systémy
  • Telefonická, technická podpora pro partnery a servisní výjezdy
  • Administrace reklamačních procesů
  • Pořádání webinářů/školení s výrobci pro partnery
  • Zpracování nabídek a objednávek
  • Kalkulace a evidence zakázek
  • Koordinace a organizace logistiky se skladem
  • Podílení se na produktové strategii firmy
  • Mapování a monitorování trhů

Požadujeme:

  • Cílevědomého, trpělivého kandidáta a ochotného se učit, s citem pro potřeby zákazníka
  • Organizovaného, flexibilního, pečlivého a samostatného člověka
  • Znalost angličtiny slovem a písmem (alespoň B2), němčina vítána
  • Technické vzdělání, výhodou je vyhláška č. 50/1978, č. 50/1978 §6 pro samostatnou činnost do 1000 V
  • Znalost MS Office (Excel, Word)
  • Výhodou je zkušenost z fotovoltaického trhu
  • Zájem o obnovitelné zdroje, fotovoltaiku a jiné

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na IČO v oblasti obnovitelných zdrojů
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
  • Motivující finanční odměnu
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Zaměstnanecké benefity a školení dle specializace
  • Mezinárodně orientované pracovní prostředí v rozvíjející se společnosti
  • Možnost školení a rozvoje
  • Kanceláře: Praha 1 – Malá Strana
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4153406  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc