Servisní technik - mechanicko-elektronická zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s třicetiletou tradicí se specializací na mechanicko-elektronická zařízení, konkrétně výukové simulátory, trenažéry a automatizované výdejny léčiv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik.

Náplň práce:

  • Působnost bude 50% v Hradci Králové a 50% v rámci servisních zásahů v celé ČR, a to jako hlavní zaměstnanecký pracovní poměr na celý úvazek
  • Kontrola, zavážet, instalovat přístroje a zařízení, zaškolit uživatele
  • Provádět pravidelné servisní kontroly a servis, v případě potřeby komunikovat s výrobcem.
  • Zaškolení do pozice proběhne v sídle společnosti, případně přímo u výrobce

Požadavky:

  • SŠ nebo odborné vyučení s maturitou
  • Dobrou znalost anglického jazyka (min. čtení technické dokumentace)
  • Vyhlášku 50 min. §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem a radost z poznávání

Nabídka:

  • Flexibilní pracovní dobu s pěti týdny dovolené
  • Finanční odměny a bonusy
  • Firemní pracovní oděv
  • Příspěvky na stravu, stravenky
  • Odpovídající pracovní ohodnocení s motivující složkou
  • Možnost seberealizace a odborných školení
  • Férové jednání podle platné legislativy
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4162442  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc