Dělník do výroby betonových konstrukcí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí železobetonové objekty, které se využívají zejména jako trafostanice, rozvodny a vodohospodářské stavby, s mnohaletou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dělníka do výroby betonových konstrukcí.

Náplň práce:

  • Komunikuje s ostatními odděleními BBP a spolupráce v oblasti EMS
  • Provádí veškeré úpravy stavebních povrchů (nanášení, tmelení, fasády, broušení apod.) v rámci vykonávané pracovní pozice, provádí zateplování a izolace, vyhotovuje různé druhy potěrových betonů a ostatních povrchů
  • Připravuje, ukládá, váže a svařuje betonářskou výztuž (sítě, roviny, apod.) do ocelových (dřevěných) forem dle výrobní a typové výkresové dokumentace
  • Osazuje jednotlivé komponenty (závěsy, profily, průchodky, apod.) do ocelových (dřevěných) forem dle výrobní a typové výkresové dokumentace
  • Betonuje jednotlivé železobetonové prefabrikované prvky dle výrobního programu (korpusy, střechy, příčky, apod.)
  • Provádí ostatní činnosti v oblasti zednických prací v rámci celé organizace, všechny pracovní činnosti provádí v případě potřeby organizace i mimo pracoviště (reklamace, výstavy, apod.)
  • Zodpovídá za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (obor železobetonář nebo zedník)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Výhodou je praxe na výrobní pozici

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr (Pracovní smlouva)
  • Dobré platové ohodnocení
  • Kompletní zaškolení
  • Firemní benefity
  • Stabilitu zaměstnavatele s mnohaletou tradicí
  • Rozmanitost práce
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce je Praha - Malešice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4172279  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc