Skladový manipulant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, transportní společnost, která působí v oblasti spedice, automobilové dopravy a logistiky, hledáme vhodné kandidáty do logistického a překládkového skladu na pozici Skladový manipulant.

Pracovní náplň v logistickém skladě:

  • zajištění vykládek zboží
  • naskladňování příjmu – regálový sklad
  • zajišťování a vyřizování objednávek na expedici zboží
  • práce se skenerem
  • plnění speciálních požadavků zákazníků dle jejich dispozic
  • práce ve dvojsměnném pracovním provozu (7:30 - 16:00, 9:30 - 18:00)

Pracovní náplň v překládkovém skladě:

  • zajištění vykládek a nakládek v překládkovém skladě
  • práce v třísměnném pracovním provozu (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Požadujeme:

  • oprávnění k řízení VZV (retrak) a NZV výhodou
  • praxe v obdobné činnosti výhodou
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na HPP, plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou
  • nástupní mzdu od 28 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • proplácení přesčasů, příplatek za noční směny v případě třísměnného provozu
  • motivační složky mzdy
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Praha 6 – Ruzyně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4174948  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc