Vývojář webových aplikací - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem vzdělávacích platforem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář webových aplikací – Plzeň.

Náplň práce:

  • Analýzy a návrhy funkcí aplikace
  • Vývoj funkcí (psaní kódů, komponent a unit testů)
  • Vedení dokumentace kódů a užitých komponent

Požadujeme:

  • Zkušenost s vývojem Single Page aplikace
  • Znalost React, JavaScript a vývojářských nástrojů (Git, Jira)
  • Zkušenosti s databázemi SQL (My SQL, MariaDB…) a NoSQL (MongoDB, Firebase…)
  • AJ na komunikativní úrovni pro psanou komunikaci s vývojáři a testery a zpracování dokumentace, analýz apod.

Výhodou:

  • Znalost HTML a CSS
  • Zkušenost s vývojem cloudových aplikací a CI/CD
  • Zkušenost s Docker

Nabízíme:

  • Malý, přátelský a dynamický tým
  • Prostředí začínající společnosti a prostor pro osobní rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba, občasná práce z domova
  • Práce s moderními technologiemi na cloudovém projektu s týmem nadšenců
  • Pití, ovoce a obědy na pracovišti zdarma
  • Prodloužená dovolená
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Výkonnostní bonusy
  • Místo výkonu: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Možnost občasné práce z domova
Vyhrazený čas na inovace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4175658  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc