Product Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme posilu na pozici Product Managera pro oblast Rx a OTC.

Náplň práce:

  • Příprava podkladů, tvorba strategie a taktiky pro launch nových produktů
  • Průběžná kontrola prodejního forecastu a marketingových aktivit
  • Hodnocení výkonnosti portfolia
  • Monitoring a vyhodnocování aktivit konkurence, návrhy a realizace následných opatření
  • Školení obchodních reprezentantů, příprava edukačních materiálů apod.
  • Tvorba cenové strategie produktů
  • Příprava marketingových nástrojů na svěřené portfolio
  • Spolupráce na realizaci domácích i zahraničních kongresů

Požadujeme:

  • VŠ (SŠ) vzdělání lékařského, farmaceutického, popř. přírodovědného směru
  • Minimálně 5 let praxe, z toho minimálně 3 roky praxe ve farmaceutické společnosti na pozici Product Manager
  • Zkušenosti se zodpovědností za širší portfolio produktů
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu, schopnost práce v prostředí změn
  • Zkušenost s vyhodnocováním dat, prodejními a plánovacími systémy, analytické myšlení
  • Samostatná a aktivní osobnost orientovaná na výkon
  • Znalost AJ slovem i písmem – interní komunikace s vedením společnosti
  • NJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat a časová flexibilita

Nabízíme:

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobil, notebook
  • Bonusy z výkonu
  • Odpovědnou a samostatnou práci v mezinárodní společnosti
  • Práci se špičkovými produkty
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Datum nástupu: od 1.1.2022, dle dohody
  • Plat 50 – 80 000 Kč
  • Spolupráci na HPP i ŽL
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4192025  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc