Investiční referent/ka-agenda investiční, stavební, dopravní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Úřad městské části Praha-Řeporyje, hledáme vhodné kandidáty na pozici Investiční referent/ka – agenda investiční, stavební a dopravní

Náplň práce:

  • Agenda investiční – vyhledávání možností získání dotací z různých vhodných zdrojů v oblasti investiční i neinvestiční, příprava směrnic k dané agendě, příprava a realizace jednotlivých investičních (neinvestičních) akcí, příprava výběrových řízení, účast na jejich vyhodnocení, provádění technického dozoru, příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení
  • Agenda územního plánování a stavebního řádu – vedení stavebního archivu, vyjadřování ke stavebním projektům, plnění úkolů vyplývajících ze stavebního zákona, příprava a zajištění dokumentace pro stavební povolení, územní řízení, zajišťování a příprava podkladů pro územní plánování
  • Agenda dopravní – vyjadřování k projektům z hlediska dopravy, vyjadřování k umístění sjezdů na místní komunikace, zabezpečování dopravně inženýrských opatření pro činnosti městské části, pasportizace cest, zeleně a komunikací včetně evidence dopravního značení, zajišťování jeho údržby a spolupráce s příslušným silničním správním úřadem a dalšími orgány státní správy

Požadujeme:

  • Splnění zákonných požadavků pro vznik pracovního poměru úředníka (fyzická osoba starší 18 let, občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR ovládající ČJ, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost)
  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (zaměření: stavebnictví/stavitelství/příprava, realizace, provoz staveb)
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • Dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • Pečlivost, spolehlivost, přesnost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, schopnost aplikovat nové postupy vyvolané změnami legislativy
  • Schopnost samostatné práce, organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti v oblasti stavebního zákona (Zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů)
  • Zkušenosti v oblasti zákona o veřejných zakázkách (Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění)

Výhodou:

  • Praxe v oboru (podrobněji prosím uveďte v životopisu)
  • Znalost problematiky – zákon č. 13/1997 sb., o pozemních komunikacích, v platném znění, a předpisů souvisejících
  • Zkušenosti s přípravou a zadáváním veřejných zakázek
  • Znalost speciálních programů e-spis, mysis , cdsw a dalších
  • Orientace/praxe ve státní správě a samosprávě

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Odměna dle 10. platové třídy, společně s možným osobním ohodnocením ve výši až 50 % po zapracování
  • Možnost nástupu ihned/dle dohody
  • Benefity (stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3x sick days v roce, příspěvek na penzijní připojištění, osobní konto, kurzy, školení, aj.)
  • Místo výkonu práce: Praha - Řeporyje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4195508  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc