Specialista exekucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního světového poskytovatele služeb v oblasti správy pohledávek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista exekucí.

Náplň práce:

  • příprava exekučních návrhů
  • zodpovědnost za vedení kompletní agendy spisů předaných konkrétnímu exekutorskému úřadu (přípisy, dražby, ukončování, evidence apod.)
  • komunikace s exekutory, soudy a dlužníky
  • práce v informačním systému a systému exekutorů
  • práce s reporty
  • další operativní činnosti

Požadujeme:

  • sympatického týmového hráče, který se nebojí komunikovat
  • aktivní přístup je u něj samozřejmostí
  • disponuje SŠ vzděláním (vhodné i pro absolventy)
  • AJ - min. mírně pokročilý
  • s uživatelskou znalostí práce na PC (Word, Excel)
  • ochotou se dále vzdělávat - agenda je pestrá
  • zodpovědného a pečlivého
  • se smyslem pro detail
  • nebojí se práce s čísly, poradí si s nimi v Excelu
  • právní povědomí v oblasti pohledávek a vymáhání výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • 3 dny Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • skvělý kolektiv
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost kombinované pracovní doby - HO a v kanceláři
  • roční vánoční bonus
  • stravenky v hodnotě 105 Kč
  • firemní akce
  • místo výkonu práce v centru Pardubic
  • příjemný pracovní kolektiv
  • prostředí největší globální společnosti v oboru se švédským zázemím
  • prostor a podpora pro vlastní rozvoj
  • nástup možný ihned, případně dohodou
  • v tuto chvíli zástup za MD

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4209503  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 22 500 Kč/měsíc