Stavbyvedoucí s autorizací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, která se zabývá výstavbou bytových a nebytových budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí s autorizací.

Co vás čeká?

  • Komplexní řízení přidělené stavby s cílem spokojenosti investora při dodržení ekonomických parametrů
  • Sestavení harmonogramu a plánu stavby
  • Budete koordinovat subdodavatele na stavbě
  • Kontrola pracovní síly a kvality provedených prací (včetně subdodavatelů)
  • Zodpovídat za materiálové a technické zásobování stavby
  • Kontrola dodržování technologických postupů, souladu výstavby s projektem, technickými normami a dalšími předpisy
  • Vedení příslušné dokumentace, plnění smluv a harmonogramů stavebních prací
  • Zajištění a kontrola dodržování předpisů BOZP a PO
  • Zajišťování uspořádání staveniště a provozu na něm
  • Zabezpečení hospodárného využití mechanizace
  • Spolupracovat s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány apod.).

Požadujeme:

  • VŠ stavební směru, autorizovaný inženýr
  • Prokazatelná praxe v oboru
  • Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením kolektivu cca do 20 lidí
  • Znalost technických postupů
  • Orientace v technických výkresech a projektové dokumentaci
  • Znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel), případně programu KROS
  • Samostatnost a aktivní přístup
  • Příjemné a kultivované vystupování
  • Schopnost vést podřízené pracovníky a subdodavatele
  • Aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení, vč. výkonnostních odměn
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto, notebook, mobilní telefon pro vlastní použití
  • Velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejenom pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • Výrazné slevy na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení. Možnost individuálního rozpočtu na osobní růst
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Rapotín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontakt:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4247217  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.