PLC Programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou firmu zabývající se dodávkami na klíč v oboru průmyslové automatizace, hledáme nové kolegy na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava aplikačního software pro řídící systémy (primárně Siemens S7-1xxx a ET200SP)
  • Tvorba vizualizačního software pro displeje nebo nadřazené systémy (WinCC, Reliance, C# .NET a další)
  • Oživování zákaznických aplikací (stroje, technologie)
  • Nastavování a zprovozňování pohonů a servo-pohonů (Siemens, Bosch Rexroth, Danfoss a další)

POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika (vyhlášku 50 zařídíme)
  • Praxe v oboru průmyslové automatizace alespoň 1 rok
  • Výhodou je znalost Siemens Simatic PLC a frekvenčních měničů
  • Výhodou je znalost programování C#, VisualBasic atp.
  • Anglický jazyk nebo německý jazyk alespoň základní úroveň
  • Chuť vzdělávat se a učit se novým věcem
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • Velmi kreativní práce, co baví a posouvá kupředu (profesně i lidsky)
  • Stabilita, 30 let na trhu
  • Rodinná společnost (již 2. generace) s přátelskou atmosférou
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém perspektivním kolektivu
  • Velký profesní růst
  • Práce i na zahraničních zakázkách
  • Odborné vzdělávání
  • 5 dnů dovolené navíc nad povinný zákonný rámec (po zapracování)
  • 2 Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost práce na homeoffice
  • Firemní lekce angličtiny
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé využívání
  • Lokalita:

    Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Zahraniční pracovní cesty
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Účast na zahraničních konferencích
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4366629  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc