Technik údržby administrativní budovy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nusle, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje pronájem a správu svých nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Preventivní a běžná údržba budovy
  • Provádění topenářských, instalatérských, zámečnických a elektrikářských prací
  • Pravidelné odečty

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb., §6
  • Praxe je výhodou, rádi zaučíme začátečníka
  • ŘP skup. B
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Základní mzdu 40 000 Kč + 13. a 14. plat ve výši 120 %
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Školení
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Praha 4 – Pankrác

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4368561  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc