Sales Manager pro oblast Retailu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vysočany, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a implementací informačních systému pro řízení a správu sítí čerpacích stanic, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Sales Manager pro oblast Retailu.

Náplň práce:

  • akvizice, akvizice, a ještě jednou akvizice
  • rozvoj obchodních příležitostí v oblasti retailových systémů
  • udržování neustálého růstu a dodržování stanovených cílů
  • samostatné řízení obchodních činností
  • monitoring obchodních aktivit a statistik z toho vyplývající úzká komunikace s vedením společnosti
  • identifikace dalšího obchodního potenciálu produktu
  • sledování nejnovějších trendů na trhu

Požadujeme:

  • zkušenosti v oblasti retailových procesů
  • dynamická osobnost zapálená pro další rozvoj a získávání nových vědomostí
  • výrazné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • schopnost efektivně pracovat a řídit obchodní případy od plánu až po uzavření smlouvy
  • všeobecná znalost technických a technologických trendů v dané oblasti
  • anglický jazyk na úrovní B2

Výhodou:

  • zkušenosti na obdobné pracovní pozici (oblast IT Retail velkou výhodou)

Nabízíme:

  • práce ve firmě, kde na firemní kultuře záleží
  • společné firemní akce (zimní/letní chata, lyžovačka, večírky a další), samozřejmě když to situace dovolí
  • kurz anglického jazyka 1x týdně přímo na pracovišti
  • bohaté občerstvení v průběhu celého dne – nápoje, denně čerstvé pečivo a ovoce
  • finanční příspěvek na stravování i v průběhu celodenní nepřítomnosti
  • firemní volno nad rámec zákona mezi vánočními svátky
  • neomezené sick days podle potřeby
  • home office podle potřeby (choroba, neočekávané události, vždy se lze dohodnout)
  • flexibilní pracovní čas přizpůsobitelný individuálním potřebám
  • řízený osobní rozvoj, odborná školení, teambuildingy
  • zajímavé projekty, kreativní tým a veškerá potřebná školení
  • zázemí stabilní, dynamické společnosti
  • samozřejmostí je služební vůz i na soukromé účely, mobilní telefon, notebook a možnost práce z domova
  • lokalita

    Praha - Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4433762  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.