Obchodně - technický zástupce - stlačený vzduch a vakuum

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dolní Měcholupy, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým dodavatelem komplexních služeb v oblasti stlačeného vzduchu, vytápění a průmyslového chlazení, hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Obchodně - technický zástupce - stlačený vzduch a vakuum.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky v regionu a udržování dobrých vztahů
  • Akvizice nových zákazníků
  • Zpracování obchodních nabídek a jejich administrace v interním IS
  • Administrace – zavedení potencionálního zákazníka do interního systému, provedení zápisu z jednání se zákazníkem, vedení s tím spojené agendy
  • Spolupráce s partnerskou organizací při získávání nových zakázek (cenotvorba)
  • Spolupráce s technickými odděleními (projekce, montáže, servis)
  • Přímá komunikace s našimi zahraničními obchodními partnery
  • Průběžné vzdělávání (nejenom na nové produkty a služby)

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
  • Praxe na podobné obchodní pozici / zkušenosti z technické oblasti kompresorů na stlačený vzduch
  • Komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Cílevědomost a aktivní přístup
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou – angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou – znalost práce s databázovými systémy (Solitea Byznys)

Nabízíme:

  • Stabilní a přátelské zázemí české společnosti, již 30 let na trhu
  • Smysluplnou práci, kterou vidíte
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávání nejenom v rámci oboru
  • Prémie dle dosažených výsledků a mimořádné odměny dle celkového výsledku společnosti
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Další firemní benefity (stravenkový paušál, MultiSport karta, prodloužená dovolená, sick days a další)
  • Kancelář:

    Praha-Dolní Měcholupy

  • Svěřený region:

    Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4514235  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc